Jedná se o úžasně propracovaný program, vycházející ze sportovních principů vícefázového tréninku. Zahrnuje kromě výuky (transformace, technika, přesnost, koordinace) možnost soutěžení prostřednictvím internetu, pohárových soutěží, obsahuje také klávesnicové hry. Každý rok jej využije 40 tisíc lidí, nejčastěji žáků středních škol. Stejně jako autor programu se ovšem domníváme, že nejvhodnější doba, kdy se psát všem deseti naučit je ještě na základní škole, dokud si žáci nezískají vlastní návyky psaní, které se pak musejí vlastně odnaučit a trénink je o to obtížnější.

Děti program nadchl, mnohé přímo strhl. Předpokládáme, že někteří budou tak šikovní a vytrvalí, že se dokonce budou moci účastnit různých soutěží. Psaní všemi deseti je součástí hodnocení předmětu ICT.