Pokud máte zájem o přestup do Y6 až Y9 Monty School, jste srdečně zváni na individuální prohlídku školy. Podmínky přijetí jsou individuální a o přijetí každého uchazeče je rozhodováno na základě konkrétních kritérií.

Školné

  • Standardní školné je od školního roku 2023/2024 14 000 Kč měsíčně, tedy 140 000 Kč za školní rok.
  • Zřizovatel Monty School může na základě individuálního posouzení a odůvodněné žádosti rozhodnout o snížení školného až do výše 80% ze standardního školného.
  • Sourozenecká sleva 10% na školném platí pro děti na všech stupních Monty School.

Nezávazná přihláška

Stačí vyplnit následující formulář a my se vám ozveme. Co nejdříve zavoláme a sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na níž projednáme podrobnosti, které jste nenalezli na našich stránkách a vy i vaše dítě se seznámíte s učiteli a prostředím Monty School.

Přestup dítěte do Základní školy Monty School a Zero Class je možný kdykoli během celého roku!

    Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů