Školné

Jsme féroví. Nevyčerpané školné vždy vracíme.

Už žádné dny otevřených dveří! Pokud máte zájem o docházku vašeho dítěte do Monty School, jste srdečně zváni na individuální prohlídku školy.

Zápis do 1. třídy ZŠ pro školní rok 2021/2022 proběhne individuálně 14. 4. 2021 a po předchozí domluvě kdykoli až do zahájení školního roku. Další informace rádi poskytneme na tel. 777 591 913 nebo na info@montyskola.cz.

Přestup z jiných škol do 1. až 9. ročníku je možný kdykoli během celého školního roku po předchozí domluvě a při dostatečné kapacitě. Předchozí znalost angličtiny není do 3. ročníku nutnou podmínkou, i s tím si umíme poradit.

Standardní školné je 12 500 Kč měsíčně, resp. 125 000 Kč za školní rok.

Slevy na školném

  • Zřizovatel ZŠ a MŠ Monty School může na základě individuálního posouzení a odůvodněné žádosti rozhodnout o snížení školného až do výše 90% ze standardního školného.
  • Sourozenecké sleva na školném platí pro děti na všech stupních Monty School, od jesliček až po 9. třídu ZŠ.

Nezávazná přihláška

Stačí vyplnit následující formulář a my se vám ozveme. Co nejdříve zavoláme a sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na níž projednáme podrobnosti, které jste nenalezli na našich stránkách a vy i vaše dítě se seznámíte s učiteli a prostředím Monty School.

Zápis dítěte do školy a Zero Class je možný kdykoli během celého roku!

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů