Jesle 2019-09-28T20:16:12+00:00

Dětská skupina Monty – útulné a bezpečné místo pro nejvíce 10 dětí od 1 do 3 let.

V Monty vládne klid a pohoda, skoro jako doma. O děti se po celou dobu pobytu starají dvě zkušené a kvalifikované pečovatelky. Děti mají k dispozici velkou zahradu a spoustu hraček. Plenky nejsou žádný problém, ale už za pár týdnů se chodí na nočníky 🙂 Spí i jí se vždy moc dobře. S angličtinou děti seznamujeme postupně a pomocí kvalitních materiálů Oxford University Press, DVD a CD s anglickými písničkami, čteme dětem jednoduché knihy. Hrají si pouze s kvalitními a zdravotně nezávadnými hračkami. Zajišťujeme špičkovou zdravotnickou péči. Obě naše pečovatelky mají vynikající kvalifikaci a zkušenosti s prací s malými dětmi. A hlavně mají nekonečnou trpělivost. S našimi nejmenšími mluvíme především česky. S angličtinou začínáme pomalu, ale jistě. Nic nám neuteče.

Poplatky

Cena za 1 den, při pobytu kdykoli od 7.00 do 17.00, je 800 Kč.

Pro začátek je možné využít i hodinový kredit. Cena tohoto kreditu je 100 Kč/hod.

Při předplacení 100 a více dnů v 5 měsících cena klesne na 780 Kč za den.

Při předplacení 100 a více hodin ve 2 měsících cena klesne na 90 Kč/hod.

Rádi vám také dáme sourozeneckou slevu, pokud máte v Monty více dětí. A čím více sourozenců, tím to bude levnější.

Máme otevřeno po celý rok, včetně všech školních prázdnin, od pondělí do pátku od 7.00 do 17.00.

Zavřeno je jen ve dnech státních svátků a mezi Vánoci a Novým rokem.

Začít s docházkou mohou všechny děti ve věku od 1 do 3 let, kdykoli během roku, až do naplnění maximální denní kapacity, tedy 10 dětí.

Další informace ráda poskytne Kateřina Kaletová na tel. 774 774 696 nebo nursery@montyskolka.cz

Adresa: Španielova 6227/3, Ostrava-Poruba

Chcete zapsat své dítě do Dětské skupiny Monty?

Stačí vyplnit následující formulář a my se vám ozveme. Co nejdříve zavoláme a sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na níž projednáme podrobnosti, které jste nenalezli na našich stránkách, budete  mít možnost se s námi a prostředím osobně seznámit.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Chcete se o nás dozvědět více?