Jesle 2018-08-01T12:19:18+00:00

Útulné domácí jesličky jen pro pár dětí, od 1 do 3 let

V našich jesličkách může být najednou nejvíce 10 dětí.

A starají se o ně dvě nejhodnější tety 🙂

Kde nás najdete? Španielova 6227/3, Ostrava-Poruba

V našich jesličkách vládne klid a pohoda, skoro jako doma, a k tomu máme velkou zahradu a spoustu hraček.

Plenky nejsou žádný problém, ale už za pár týdnů se chodí na nočníky 🙂

U nás se spí i jí vždy moc dobře.

S angličtinou děti seznamujeme postupně a pomocí kvalitních materiálů Oxford University Press, DVD a CD s anglickými písničkami, čteme dětem jednoduché knihy. Hrají si s kvalitními a zdravotně nezávadnými hračkami. V jesličkách zajišťujeme špičkovou zdravotnickou péči. Obě naše tety mají nezbytné zdravotnické vzdělání a mnohaleté zkušenosti s malými dětmi. A hlavně mají nekonečnou trpělivost.

S našimi nejmenšími mluvíme především česky. S angličtinou začínáme pomalu, ale jistě. Nic nám neuteče.

Vzhledem k neutěšené smogové situaci a prašnosti v Ostravě probíhá v našich jesličkách preventivní ozdravný program zaměřený na péči o horní a dolní cesty dýchací. Děti denně inhalují a provádějí dechovou gymnastiku spolu s nácvikem smrkání.

Každý den si můžete popovídat o všem, co se podařilo a jak.

Kolik to stojí?

Cena za 1 den, při pobytu kdykoli od 7.00 do 17.00, je 800 Kč.

Pro začátek je možné využít i hodinový kredit. Cena tohoto kreditu je 100 Kč/hod.

Při předplacení 100 a více dnů v 5 měsících cena klesne na 780 Kč za den.

Při předplacení 100 a více hodin ve 2 měsících cena klesne na 90 Kč/hod.

Rádi vám také dáme sourozeneckou slevu, pokud máte v Monty více dětí. A čím více sourozenců, tím to bude levnější.

Máme otevřeno po celý rok, včetně všech školních prázdnin, od pondělí do pátku od 7.00 do 17.00.

Zavřeno je jen ve dnech státních svátků a mezi Vánoci a Novým rokem.

Začít s docházkou mohou všechny děti ve věku od 1 do 3 let, kdykoli během roku, až do naplnění maximální denní kapacity, tedy 10 dětí.

Další informace ráda poskytne Kateřina Kaletová na tel. 774 774 696 nebo nursery@montyskolka.cz

Chcete zapsat své dítě do jesliček Monty?

Stačí vyplnit následující formulář a my se vám ozveme. Co nejdříve zavoláme a sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na níž projednáme podrobnosti, které jste nenalezli na našich stránkách, budete  mít možnost se s námi a prostředím našich jesliček osobně seznámit.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Chcete se o jeslích dozvědět více?