Co nabízíme 2019-03-21T15:34:04+00:00

Moderní školku, kde se mluví celý den anglicky, kde učí Angličané, kde se dokonale postaráme o vaše o děti

U nás se dětem věnují kvalifikovaní, zkušení a prověření angličtí a čeští učitelé po celý den.

Do Monty školky dochází nejvíce 24 dětí, což je záruka bezpečí a skutečné dvojjazyčnosti dětí.

Originální Monty vzdělávací systém je tvořen British preschool curricullum, montessori metodikou a integrovanou tematickou výukou.

Naši předškoláci se učí číst, psát a počítat v rámci speciální přípravky Zero Class, která je určena pouze dětem, které nastoupí do 1. třídy ZŠ Monty School.

Monty znamená individuální přístup k dětem, špičkovou péči, školu hrou, přirozeně, bez stresu a v příjemném prostředí.

A ještě něco navíc

spousta netradičních výletů a exkurzí, školky v přírodě, noci ve školce a mnoho dalšího

logopedie s odborníkem pravidelně každý týden přímo ve školce

vlastní kurzy plavání, pestrá sportovní příprava

odpolední kroužky

kurzy in-line bruslení

výlety na lodičkách

kdykoli možnost konzultace s renomovaným dětským psychologem

lékař vždy k dispozici přímo v Monty

doprava školním minibusem

klidné a snadno dostupné místo v Ostravě-Porubě – prostorné, moderní a bezpečné

celoroční provoz, zavřeno máme pouze mezi Vánoci a Novým rokem a ve dnech státních svátků

slavnostní vystoupení dětí na Monty Show a na Garden Party

fotopřehledy ze všech aktivit na našem FB. Sledujte!

příprava na Cambridgeské zkoušky pro děti

pravidelné workshopy s rodiči a parents´days, na nichž hodnotíme naši práci, radíme se a debatujeme

pořádání narozeninových oslav a dalších akcí pro děti z Monty

písemné přehledy našich výsledků, osobní konzultace – podrobné hodnocení dětí 2x ročně

možnost aktivně se účastnit dění ve školce a svými nápady a postřehy jakkoli obohacovat náš program

Spolupracujeme s Mensou – i nadané děti potřebují mít náskok

Nabízíme vysoce individuální přístup k dětem s mimořádným nadáním. I proto spolupracujeme s Mensou. Více zde.