Nultý ročník 2018-08-01T12:16:35+00:00

Zero Class aneb to nejlepší na začátek!

Děti z naší školky se v posledním roce před nástupem do ZŠ stávají malými žáky, docházejí do třídy Základní školy Monty School, kde mají výuku se vším všudy, pouze ve zkrácené podobě, a to 2x týdně od 9 do 11 hodin. Věnují se češtině, angličtině úvodu do matematiky a prvouky. Žáci si vedou portfolia, umožňující přehledně sledovat jejich pokroky. Rodiče jsou navíc pravidelně informováni o veškerém dění ve škole. Děti dostávají první vysvědčení. Výuku vede český učitel a anglický rodilý mluvčí rovným dílem tak, aby si děti co nejvíce zvykly na školu a odlišný způsob učení.

Výuka probíhá v třídách Základní školy Monty School, aby si děti zvykaly na nové prostředí postupně. Výsledkem je, že pak ze školy nemají vůbec žádné obavy.

Cíle a výhody předškolní výuky Monty Zero Class

• Žáci jsou hrdí, že chodí do školy, což jim usnadňuje pochopit a osvojit si důležité návyky, pravidla, způsoby školní práce.
  • Snadno lze rozpoznat školní zralost, takže můžeme zodpovědně k zápisu doporučit i zdatné děti, které jsou mladší, případně doporučit odklad těm, pro něž bude výhodou ještě rok počkat.
  • Při nástupu do školy žáci již znají školní prostředí, vědí, co se od nich očekává, mají základní znalosti v oblasti čtení, psaní, počtů, a proto neprožívají stres spojený s přechodem ze školky do školy, a zároveň mohou postupovat rychleji než je běžné.

Pro předškoláky ze školky Monty je přípravka úplně zdarma

Zero Class stojí 2 800 Kč za měsíc. Pro děti absolvující program v MŠ Monty School je nultý ročník zdarma, tedy součástí programu MŠ.

Výuka probíhá ve třídách ZŠ Monty School každé pondělí a čtvrtek dopoledne.

Přípravka je určena jen předškolákům, kteří půjdou k zápisu do 1. třídy ZŠ Monty School. Jejím cílem je, aby děti získaly potřebné znalosti a dovednosti v češtině i v angličtině potřebné pro docházku do anglické ZŠ Monty School.

Nultý ročník je určen i dětem staršího předškolního věku, které ještě nejsou zcela připravené zahájit školní docházku, ale na druhé straně jsou natolik nadané, že zvládnou část školních osnov.

Nástup do Zero Class je možný kdykoli během školního roku!

Veškeré informace k zápisu do Zero Class ráda poskytne

Mgr. Alexandra Vidláková

+420 777 591 913

alexandra.vidlakova@montyskola.cz

Chcete své dítě přihlásit do Zero Class?

Stačí vyplnit následující formulář a my se vám ozveme. Co nejdříve zavoláme a sjednáme si nezávaznou osobní schůzku, na níž projednáme podrobnosti, které jste nenalezli na našich stránkách.

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů