V čem je naše školka opravdu výjimečná?

Monty School dává dětem náskok!

14 hlavních kritérií, která vám mohou pomoci v rozhodování, zda zapsat dítě do naší školky. Tyto body vyplývají z našich dlouholetých zkušeností z práce s dětmi. Pamatujte, že právě rozhodujete o tom, jaká bude budoucnost vašich dětí.

Více

Náš den

Každý den je jiný, nicméně struktura programu zůstává stejná po celý rok, už od roku 2005. Osvědčené dělení dne odpovídá potřebám dětí a vyhovuje i našim vzdělávacím nárokům.

Více

Co se vám u nás líbí

Klid a pohoda, útulné prostředí, příjemná a inteligentní komunikace. Rodiče jsou našimi partnery, mají právo na všechny informace o dění ve školce, mohou kdykoli hovořit s učiteli a vedením, samozřejmostí je vždy diskrétní a individuální přístup ke každému klientovi.

Více

Chcete své dítě přihlásit?

Více informací
Kontaktujte nás