V čem je naše školka opravdu výjimečná?

MONTY dává dětem náskok!

14 hlavních kritérií, která vám mohou pomoci v rozhodování, zda zapsat dítě do naší školky. Tyto body vyplývají z našich dlouholetých zkušeností z práce s dětmi. Pamatujte, že právě rozhodujete o tom, jaká bude budoucnost vašich dětí.

Více

Náš běžný den

Každý den je jiný, nicméně struktura programu zůstává stejná po celý rok, už od roku 2005. Osvědčené dělení dne odpovídá potřebám dětí a vyhovuje i našim vzdělávacím nárokům a potřebám.

Více

Co se vám u nás líbí

Klid a pohoda, útulné prostředí, příjemná a inteligentní komunikace. Rodiče jsou našimi partnery, mají právo na všechny informace o dění ve školce, mohou kdykoli hovořit s učiteli a vedením, samozřejmostí je vždy diskrétní a individuální přístup ke každému klientovi.

Více

Chcete své dítě přihlásit?

Více informací
Kontaktujte nás