Proč školka Monty 2018-01-18T21:25:20+00:00

Proč Monty školka

Co se u nás líbí dětem

Děti nerozmazlujeme, ale zaměstnáváme jejich hlavy a těla tak, aby se naučily mnohonásobně více, než jinde a přitom školku považovaly za svou druhou rodinu.

Více

Co se u nás líbí rodičům

Klid a pohoda, útulné prostředí, příjemná a inteligentní komunikace. Rodiče jsou našimi partnery, mají právo na všechny informace o dění ve školce, mohou kdykoli hovořit s učiteli a vedením, samozřejmostí je vždy diskrétní a individuální přístup ke každému klientovi.

Více

Běžný den ve školce

Každý den je jiný, nicméně struktura programu zůstává stejná po celý rok, už od roku 2005. Osvědčené dělení dne odpovídá potřebám dětí a vyhovuje i našim vzdělávacím nárokům a potřebám.

Více

V čem je naše školka opravdu výjimečná

Monty dává dětem náskok

14 hlavních kritérií, která vám mohou pomoci v rozhodování, zda zapsat dítě do naší školky. Tyto body vyplývají z našich dlouholetých zkušeností z práce s dětmi. Pamatujte, že právě rozhodujete o tom, jaká bude budoucnost vašich dětí.

Více

Chcete své dítě přihlásit?

Více informací
Kontaktujte nás