Studenti z Monty byli úspěšní před investorskou komisí TEEN enterprise.

TEEN enterprise je platforma pomáhající mladým lidem na základních a středních školách pochopit principy podnikání, zvyšovat si kompetence podnikání a podnikavosti. Monty School se do projektu zapojila se studenty prvního ročníku lycea.
Společně absolvovali čtyři celodenní workshopy zaměřené na podnikatelský nápad a přípravu business plánu. Následně individuální konzultace pro přípravu na investorskou komisi. Před tu se nakonec rozhodl předstoupit tým GABBIU a představit svůj projekt pro obranu mladých žen a dívek před vhozením drog do nápojů.
Děvčata z týmu GABBIU komisi přesvědčila nejen o realizovatelnosti svého záměru, ale hlavně o svém odhodlání podnikání nastartovat. Získala 2 mentory, kteří se o ně budou starat minimálně do 18 let po dobu jejich podnikatelské činnosti, ale také nezbytné investice na start svého podnikání.
Finančně přispěly společnosti Data Servis – informace s.r.o., Patrioti MSK a Gamin s.r.o.
Monty School zřídí pro začínající podnikatelky sídlo firmy a umožní jim některé aktivity realizovat i v rámci výuky.
Týmu GABBIU držíme palce a jsme si jistí, že o něm ještě uslyšíme.
Teen Enterprise