Pozor na zavádějící napodobeniny našeho názvu

Upozorňujeme všechny příznivce a klienty Monty School, ale i ostatní rodiče, že nemáme NIC SPOLEČNÉHO s projektem tzv. školky MONTE, která se pokouší obohatit tím, že primitivním způsobem zneužívá podobnosti svého názvu se značkou MONTY a marketingově na ní parazituje. Tento subjekt navíc podniká neoprávněně, bez platného IČ!

Nezákonné aktivity této společnosti poškozují po mnoho let budovanou dobrou pověst Monty School, takže jsme již učinili nezbytné právní kroky. Než však dojde k soudnímu zákazu tohoto neoprávněného podnikání, varujeme všechny rodiče před zámenou s naší školkou. Monty neodpovídá za nekvalitní péči o děti a škody způsobené zařízením s podobným názvem. Jen Monty je originál a zárukou kvality posyktovaných služeb.

Monty dává dětem náskok a poskytuje své výjimečné služby už od roku 2005!