Nadprůměrné výsledky cambridgeských zkoušek

///Nadprůměrné výsledky cambridgeských zkoušek

YLE, KET, PET

Koncem školního roku skládali žáci naší školy prestižní zkoušky z angličtiny. Většina žáků druhé třídy, kteří skládali zkoušku YLE Starters, dosáhla maximálního počtu 15 bodů, přitom minimálně dosáhli 13 bodů, v části Speaking získali všichni žáci maximální počet bodů, což je fantastické. Podobně tomu je u žáků Y5, kteří skládali YLE Fllyers.

 

Perfektně zvládli žáci také zkoušky KET a PET, ze 13 dětí jich celých 8 složilo zkoušku s vyznamenáním (5 navíc prokázalo znalosti o úroveň vyšší než jsou požadavky daného testu).

Nejstarší žáci se pak do Cambridge podívali osobně v rámci školního výletu.

Všem blahopřejeme a naši učitelé, Matthew Mayer a Russell Wickwar, si gratulaci zaslouží také.

2018-01-02T14:09:53+00:00 02. 1. 2018|