Integrovaná tematická výuka v Monty School

///Integrovaná tematická výuka v Monty School
Ptáte-li se, jak vypadá integrovaná tematická výuka v praxi Monty School, zde jsou příklady z tohoto týdne: Páťáci se v angličtině učili popisovat cestu, jejich třída se změnila v město s ulicemi a orientačními body, kde se chodci pohybovali dle instrukcí. Žáci Y4 doplňovali do pracovních sešitů českého jazyka názvy měst, která našli na mapě. V Y3 si sepsali listinu nejdůležitějších pravidel a povinností inspirováni zakládacími listinami středověkých měst – nechyběly podpisy a pečeť. Druháci se anglická slovíčka „upside down“ a „back to front“ učili rovnou praktickou aplikací v hodině matematiky. Děti z Y1 si tento týden vyrobily vlastní měsíční kalendář, který jim bude zdobit třídu.
2018-10-19T20:17:26+00:00 19. 10. 2018|