Budova školky 2018-01-18T21:35:17+00:00

Tady jsme doma

Bezpečí a klid na prvním místě!

Naše školka a jesle se nacházejí v klidném a pěkném prostředí vilové čtvrti v Ostravě-Třebovicích, která je bezpečným prostředím pro výchovu dětí; dostupnost ze všech částí Ostravy i jejího nejbližšího okolí je velmi dobrá.

Působí u nás po celý den plně kvalifikovaná dětská zdravotní sestra. Vlastní dětský lékař je v dosahu do několika minut a připraven kdykoli pomoci. V Monty školce je zajištěn 100% zdravotní dohled a péče. Spolupracujeme rovněž s dětským psychologem.

Školka a jesle jsou situovány ve dvoupatrové, útulné vile, takže děti se ve školce a jeslích cítí jako doma; v přízemí se nachází předsíň pro přezouvání, kuchyň a dvě velké herny; v prvním patře jsou dvě místnosti, které využíváme pro jesle, šatnu a kancelář; ve sklepě je místnost pro výtvarnou výchovu.

Prostorná travnatá zahrada kolem vily s několika ovocnými stromy je jako stvořená pro dětské hry; součástí exteriéru je zastíněná velká terasa a zastřešený altán, pískoviště , moderní prolézačky, houpačky a klouzačky; pro rodiče je k dispozici parkoviště přímo na pozemku školky pro bezpečný pohyb dětí. Okolí školky je ideální pro procházky. Nedaleko je velké hřiště, park a tělocvična, kam děti pravidelně docházejí sportovat.

Naše prostředí je za všech okolností maximálně bezpečné, variabilní, zajímavé a praktické.

Kromě běžných hraček a her najdou děti ve školce i v jeslích také řadu edukativních pomůcek, včetně populárních montessori.

Děti mají k dispozici počítače včetně interaktivní tabule.